Hakkımızda

Luca clinic  26 yıllık bir tecrübeyle kurulmuş 16 ülkeye  8 ayrı dilde  hizmet veren uluslararası bir sağlık kuruluşudur.

Hasta memnuniyetini ve isteklerini  ön planda tutan hizmet anlayışımız ile teknolojinin her türlü imkanlarını kullanarak,  tıbbi disiplinden ödün vermeden en kaliteli sağlık hizmetini en uygun şekilde vermekteyiz. Luca clinic estetik cerrahi, saç ekimi,  obezite cerrahisi ve diş tedavilerinde geniş bir alanda hizmet vermektedir.

Hasta odaklı hizmet anlayışımızla her hastamıza kendine özel en uygun tedaviyi planlayarak tüm ihtiyaçlarını en etkin ve tıbbi değerlere uygun şekilde çözmekteyiz. . Luca clinic olarak estetik cerrahi, saç ekimi,  obezite cerrahisi ve diş tedavilerinde geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. Her biri kendi konularında uzmanlaşmış doktorlarımızla tercümanları eşliğinde hastalarımızın önceden bütün problemleri belirlenip en uygun tedaviler belirlenir. Hastalarımızın her türlü konaklama ve transfer planları  hazırlanıp  en kaliteli şekilde gerçekleştirilir. Hem sağlık ekibimiz hem de diğer yardımcı personellerimizle hastalarımızın ve yakınlarının tedavi süreçleri  boyunca hep yanlarında olarak  kendilerini anavatanlarında gibi hissettirmekteyiz.